שמירה ותחזוקה של מתקן מים

בר מים הינו מוצר חשוב וחיוני אשר מאפשר למשתמשים ליהנות ממים איכותיים, זמינים וטריים בקלות. כדי לשמור על איכות המים ועל פעולתו של המתקן מומלץ להשתמש באבזור הנלווה של ברי המים ולהקפיד לנקות את המכשיר.

פעולות ובדיקות שיסייעו לכם לשמור על מתקן המים שלכם

ניקוי מתקן מים

בין מגוון החברות אשר משווקות ברי המים קיימות חברות שמוכרות ערכת ניקוי ייחודית שמיועדת עבור בר מים מינרליים. כדי לשמור על המכשיר חשוב לנקות את המעטפת, את הכיסוי העליון ואת המגש של הכוסות, יש לנקות את החלקים הללו באמצעות מים פושרים ומטלית. את הלחצנים ופנל ההפעלה יש לנקות באמצעות מטלית יבשה. כמו כן, יש לנקות את הפיה באמצעות תרסיס שמנקה אבנית ולשמור על הניקיון של סביבת בר המים וסביבת המטבח. מעבר לזאת יש לנקות את נקז המים ואין לכסות את המתקן משום שהכיסוי יפגע בפעילות של מערכת האוורור.

חיסכון באנרגיה וחשמל ושמירה על הילדים

בר המים כשלעצמו חוסך לכם כספים משום שההוצאה ידועה וקבועה ואין הפתעות. חלק מהחברות מאפשרות ללקוחות ליהנות מחיסכון כספי נוסף ולהגדיר את שעות הפעילות של המתקן באמצעות אפליקציה. אם אינכם משתמשים במתקן במשך שעות רבות הרי שמומלץ להשתמש באפליקציה ולהגדיר את שעות הפעילות של המכשיר - ההגדרות יסייעו לכם לחסוך בחשמל ויתרמו לביטחון הילדים כך שהם לא יתעסקו עם המכשיר ולא ישפכו על עצמם מים רותחים. כמו כן, יש להקפיד להפעיל את המנגנון שמגן על הילדים מפני מזיגת מים רותחים כך שרק לחיצות נפרדות של מבוגר יוכלו לשחרר את המים החמים מנעילה.

מסננים - החלפת מסנן והחלפת נורת

שימרו על המים נקיים - בצעו את ההחלפה בזמ

החלפת מסנן

כדי לשמור על המסנן תקין כך שיוכל לבצע את עבודתו ביעילות ולנקות את החומרים המזיקים מהמים יש להחליפו מידי תקופה. חיי המסנן תלויים בכמות הליטרים שהוא מסנן, הכמות מוגדרת בתקנים שלו. מומלץ לקחת מקדם ביטחון ולהחליף את המסנן כל שישה חודשים.

החלפת נורת

כדי לשמור על רמת הקרינה שמפחיתה את כמות הבקטריות במים יש להחליף את הנורה. לפעמים הנורה עובדת אך לא בעוצמה מספקת – דבר שפוגע באיכות המים, כדי לשמור על המים נקיים יש להחליף את הנורה פעם בשנה.

חשוב מאוד לא לשכוח לבצע את ההחלפות בזמן. חלק מהחברות מקפידות לשלוח תזכורות לפני זמן ההחלפה אך בכל זאת מומלץ לרשום את התאריכים ביומן או בלוח השנה.

לחיים נוחים ובריאים - בחרו מיני בר מתאים

אם החלטתם לרכוש מיני בר חשוב שתבדקו את ההיצע הקיים ותבחרו בר מים שעונה על הצרכים שלכם. חברה מוכרת שמשווקת ברי מים מגוונים שעומדים בתו התקן ומחזיקה באביזרים נלווים איכותיים תוכל לסייע לכם לבחור במתקן המתאים ביותר למשרדכם או לביתכם. בר מים איכותי שעונה על הצרכים שלכם יסייע לכם לשתות מים בכמות מספקת ולשפר את הבריאות ואת מצב הרוח.

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון