תמי 4

חברת תמי 4 הפכה לאחד ממותגי המים החזקים והמובילים ביותר בישראל אחרי מותגי המים המינרלים "נביעות" ו"מי עדן". החברה מחזיקה בעשרות אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים מרוצים, השותים מדי יום ממגוון מערכות הטיהור, הסינון הקולרים והמיני ברים של החברה.

על חברת תמי 4

חברת תמי 4 העוסקת בפיתוח, שיווק וייצור של מערכות סינון וטיהור מים וכן מערכות לחימום וקירור מי שתייה נחשבת לאחת החברות המובילות בתחומה בשוק הישראלי המשרתת למעלה מ – 250,000 בתי אב בישראל.

מערכות הסינון והטיהור של החברה מיוצרים במפעל החברה בקיבוץ נתיב הל"ה המצליח לייצר טכנולוגיות מים מתקדמות, חדשניות, איכותיות ומעוצבות.

מוצרי תמי ארבע עומדים בתקני איכות מחמירים ונחשבים לאחד מפתרונות השתייה הידידותיים לסביבה.

קהל היעד

את קהל היעד של חברת תמי ארבע ניתן לחלק לשני שווקים עיקריים:

  • השוק הפרטי – מערכות הסינון והטיהור הביתיות של חברת תמי ארבע משרתות את השוק הביתי. תמי ארבע חוללה מהפכה בשנת 2004 משהכניסה בהצלחה את המיני בר מים לשוק הפרטי הביתי.
  • השוק העסקי – כמו כן חדרה החברה לשוק המים העסקי כשפיתחה מוצרי בר וקולרים מיוחדים לעסקים ולמשרדים.

באילו תקני איכות עומדים מי תמי ארבע?

חברת תמי 4 אשר חרתה על דגלה להוביל את מהפכת השתייה בבית עם מוצרי איכות ושירות מסור, עומדת בתקני האיכות המחמירים כדוגמת הבאים:

  • תקן CE – חברת תמי ארבע עומדת בתקן הבטיחות האירופי למתקני מים. קבלת התקן כרוכה בבדיקה חשמלית, בדיקת יציבות ועוד.
  • תקן WRAS – חברת תמי ארבע עומדת בתקן החומרים הבריטי, המאשר כי חומרי הבר אינם מפרישים חומרים רעילים הפוגמים באיכות המים או יוצרים טעמי לוואי.
  • תקן 1505 – חברת מתקני המים תמי ארבע עומדת בתו התקן הישראלי למערכות המטפלות במי שתייה לטובת שימוש ביתי. כל מוצרי החברה עברו בדיקות מחמירות תקופתיות והוסמכו לפי תו תקן 1505 למערכות טיהור וסינון מים.
  • תקן ROHS – חברת תמי ארבע המחויבת לשמירה על איכות הסביבה, עומדת בהנחיות האיחוד האירופי כי מתקני המים ומסנני המים ורכיביהם אינם מסוכנים לסביבה.
  • ISO 9000 – מוצרי החברה עומדים בתקן האיכות המחמיר לייצור, מכירה, שירות והתקנה של מערכות סינון וטיהור מים.

מוצרי החברה

חברת תמי 4 מחזיקה באמתחתה רפרטואר שלם של מוצרים ומוצרים נלווים כדוגמת הבאים:

  • פתרונות שתייה לבית: פתרונות השתייה שמספקת חברת תמי ארבע לקהל הלקוחות הביתי הם: מסנני מים, מסנן דירתי ותמי בר מים.
  • פתרונות שתייה לעסק: פתרונות השתייה שמספקת חברת תמי ארבע לקהל הלקוחות העסקי הם: מתקני תמי בר UV, תמי בר סודה, קולר מים, משקור ברזים.
  • מוצרים נלווים: בקטגוריית המוצרים הנלווים מציעה חברת תמי 4 את המוצרים הבאים: ערכות ניקוי וטיפוח, ערכות חידוש למתקני תמי 4, מסנן תמי ארבע למקררים ובקבוקי תמי ארבע לילדים.

לסיכום, אם ברצונכם לשתות מים איכותיים ובריאים ללא רעלנים ומבלי לזהם את הסביבה התקנת מתקן תמי 4 בביתכם הוא התשובה הנכונה.

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון