אקווה נובה - Aqua Nova

מה העניין שלנו במים מינראלים? הרי יש לנו ברז של המוביל הארצי, המספק לנו מים מכאן ועד לרגע שהכנרת תתייבש. כנראה שיש בבקבוקי המים המינראלים, ערך נוסף. אחרת לא היינו מוציאים על כך את מיטב כספנו. אקווה נובה, מי עדן, נביעות, וישנן עוד חברות, רבות וטובות שאוספות עבורנו את הזכות הטבעית שהעניק לנו הטבע, אל תוך בקבוקים.

מהם מים מינראלים אקווה נובה?

אקווה נובה הינם מים אשר מיוצרים בתהליך מיוחד בו נשמר ההרכב הטבעי של המינראלים בהם. זהו תהליך מבוקר בו מוסרים המרכיבים העלולים לפוגע באדם ונוספים מרכיבים מועילים אחרים. מי אקווה נובה הינם מים אשר נדלים מבארות. המים מאושרים על ידי רשויות הבריאות.

מים מינראלים אחרים הינם מים אשר ניגרים ממעיינות או מי תהום, ואינם עוברים שום סוג של טיפול למעט סינון. המים המינראלים של שאר החברות הינם מי גשם אשר מחלחלים אל האדמה או בין סלעים, מקבלים את המינראלים מהם ונאספים במקום אחד.

בעת הנביעה מהמעיין, נאספים המים על ידי המפעל המייצר אותם, ללא מגע יד אדם, במהירות האפשרית, על מנת לשמור אותם טהורים כפי שהם. ידוע כי ההרכב הכימי שלהם נותר כפי שהוא בכל מצב אוויר, נשמר מאוזן ומתאים לשתייה.

חלק טוענים לטובת שתיית מים מינראלים באופן סדיר, חלקם פחות, וזאת עקב בקבוקי הפלסטיק המשחררים חומרים שעלולים להזיק לבני האדם (מעבר לכך שהם אינם מתכלים ולכן מהווים בעיה סביבתית אקולוגית).

המים המינרלים אקווה נובה מקורם, כאמור, מבארות. מים אלה עוברים תהליך של ניקוי וטיהור מחיידקים וממזהמים על ידי תהליך מיוחד הקרוי HYDRO 2000 ולכן איכותם מובטחת בכל מצב ובכל תנאי (התהליך כולל את שאיבת המים מהבאר, שני שלבים בהם מסוננים המים, חיטוי וכמובן העשרתם לתועלת הציבור).

על טעם ועל ריח, יש מה להתווכח

טעם מי אקווה נובה שונה לחלוטין מטעמם של מי הברז. זאת בשל ההרכב שלהם וניקיונם. מי ברז יכולים להיות שונים בטעמם בשל הסיבה הפשוטה, מקור המים משפיע על הטעם: באר, מים מותפלים, מי המוביל הארצי. לצנרת שמזרימה את המים יש אפקט ישיר על טעמם.

הספקה שוטפת או לקויה בצינור המים גם משפיעה על טעם המים, ולמרות הבדיקות והטיהורים, למרות העמידה בתקנים, עדיין הרכב המים יכול להיות שונה (מעט לפה ומעט לפה), מה שגורם לשינוי בטעמם של המים. אפילו טמפ' המים יכולה להשתנות בהתאם לשעת היום ולחום הצינור.

לסיכומו של דבר, מדוע להכניס משהו לגוף ללא אחריות וודאית במאה אחוז עליו? שבעים אחוז מהגוף שלנו הם מים, מדוע שהמערכת שמקיימת אותנו, הגוף, תעבוד על דלק שאינו נקי במאה אחוז? מי אקווה נובה מציעים משהו שונה, רענן יותר. איכות המים ברורה גם למי שאינו בקי בתחום.

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון