מי עדן

חברת מי עדן משווקת מים מינרלים בישראל החל משנת 1983, והיא החברה הראשונה שסיפקה מים מינרלים בארץ בהיקף מסחרי. מי עדן שואבת את המים המינרלים אותם היא משווקת ממעיין סלוקייה שהתגלה בשנת 1980 על ידי משה המאירי ז"ל, שכינה אותו "האוצר של המעיינות". מאז ועד היום פועלת חברת מי עדן מתוך האמונה כי שתיית מים מינרלים טבעיים היא הבסיס לדרך חיים בריאה ונכונה.

כיום חברת מעיינות עדן בע"מ (השם הרשמי של מי עדן) נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב ונמצאת בבעלות משפחת נפתלי, חברת "אקווה" האמריקנית וכלל הציבור.

למידע אודות מניית מי עדן.

מעיין סלוקייה

מעיין סלוקייה, ממנו נשאבים המים של חברת מי עדן, נמצא בלב אזור טבעי ויפה במרומי רמת הגולן, בין נחל יהודיה לנחל זוויתן, והוא הגבוה במעיינות ישראל. גובהו הרב של מעיין סלוקייה (מעל 440 מטר מעל פני הים) ומיקומו בסביבה טבעית המרוחקת מכל יישוב או איזור תעשייתי, מגן על מימיו ושומר על איכותם ונקיונם. אדמת הבזלת המאפיינת את אדמת הגולן, הנחשבת לאיכותית בהרכבה, תורמת למי המעיין את הרכבם המינרלי המאוזן.

תכונות בריאותיות של מי עדן

במחקרים שנערכו, התגלה כי מים מינרלים מתוצרת מי עדן מאופיינים על ידי התכונות הבאות:

  • ריכוז מלחים נמוך המפחית את אגירת הנוזלים בגוף.
  • ריכוז המלחים הנמוך הופך את המים למומלצים לסובלים מלחץ דם גבוה ובצקות.
  • הגברת הפרשת השתן, המאפשר שיפור במצבם של הסובלים מאי ספיקת כליות או אבנים בכליות.
  • במחקר שנערך בבית החולים "מאיר" נמצא כי אבקת חלב המומסת במים מינרלים מתוצאת מי עדן היא הקרובה ביותר לחלב אם מבחינת הרכבה התזונתי.

אישור משרד הבריאות הישראלי קובע כי מי עדן הם מים מינרליים טבעיים המתאימים לכל גיל, ללא כל הגבלה. מתוך תקנות בריאות העם, מים מינרליים ומי מעיין, התשמ"ז 1986.

לאתר הרשמי של מי עדן >>>

מי עדן עד אליך

בשנת 1988 החלה חברת מי עדן במהלך שיווקי בשם מי עדן עד אליך, שבמסגרתו הופעל שירות הפצת מים מינרלים בכדים ישירות אל הבית או המשרד, שירות המספק כיום כדי מים מינרליים למעל 130 אלף לקוחות בישראל.

למידע נוסף אודות שירות מי עדן עד אליך

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון