נביעות

חברת נביעות היא אחת מחברות המובילות והוותיקות בשוק המים המינרלים המקומי, הפועלת כבר עשרים שנה בשיווק ובקבוק של מים מינרלים בישראל. במאמר הבא, תוכלו לקרוא הכל אודות חברת המים המינרלים הישראלית –נביעות.

איך הכל התחיל?

חברת נביעות נוסדה בשנת 1989, בעקבות גילוי מעיין עין זהב על ידי חוקרי המכון הגיאולוגי. המעיין, שנמצא כראוי לשתייה, נחשב כיום למעיין הגדול ביותר בארץ, הידוע בהרכב המינראלים האיכותי והקבוע שלו ובנביעה גבוהה וקבועה.

כבר בשנת 1989 בוקבקו המים המינראליים של מעיין עין זהב ושווקו לחנויות, כשבשנת 1991 הוקמה חברת שירותי נביעות בר, המשווקת כדי מים מינראליים של החברה עד הבית.

כעבור ארבע שנים, הפתיעה נביעות עם חידוש נוסף, כשייצרה לראשונה בארץ את בקבוקי נביעות TO GO, עם פיית ספורט לחיצה.

בשנת 2002, עברה החברה מהפכת מיתוג, אשר כללה את שינויו של לוגו החברה ועיצוב בקבוק הנביעות החדשני, אשר פותר לאחיזה ולנשיאה נוחה יותר.

כיום, חברת נביעות טבע הגליל בע"מ, היא חברה ציבורית, הנמצאת בבעלות של החברה המרכזית לייצור של משקאות קלים, המכונה CBC והיא נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

לאתר הרשמי של נביעות: www.Neviot.co.il

על מעיין עין זהב

מעיין עין זהב, הממוקם באזור הגליל העליון למרגלותיו של הרי נפתלי, הינו מעיין השופע במים טבעיים.

מי נביעות נוצרים בתהליך ייחודי של חלחול מי גשמים במשך שלוש שנים, בהן המים מגיעים אל שכבות סלעי גיר וסופגים חומרים חיוניים כגון: מינרלים, סידן ומגנזיום עד אשר הם מגיעים אל מעמקי האדמה אל שכבת סלע אטומה ומתחילים לנבוע החוצה.

מי הנביעות הם מים מינרלים טבעיים, בעלי הרכב מינרלי איכותי, הנארז בטכנולוגיה מתקדמת וללא מגע אדם. בכדי להבטיח את תו האיכות של המים, מבצעת החברה מסכת קבועה של כמאה חמישים בדיקות איכות יומיות למים.

תכונות המים

מי נביעות הם מים מינרלים העשירים בסידן (שבעים מיליגרם סידן לליטר מים) אך דלים בנתרן (תשע מיליגרם נתרן לליטר מים) ובפלאוריד (0.2 מיליגרם פלאוריד לליטר מים).

אילו מוצרים משווקת חברת נביעות לשוק הישראלי?

עם השנים, פיתחה חברת הנביעות, קו של מוצרים ושירותים המשווקים לשוק המים הישראלי, לרבות המוצרים הבאים:

  • נביעות בר – מדובר בשירות ייחודי, בו מספקת החברה בר מים וכדי מים בנפח של 18.9 ליטר ללקוחות פרטיים ועסקיים.
  • נביעות + – אלו הם מים מינראליים בטעמים עדינים של:תפוח, אפרסק, אשכוליות, ענבים ולימון ליים בתוספת של ויטמינים וללא חומרים משמרים או צבעי מאכל.
  • נביעות TO GO – בקבוק מים אישי וספורטיבי עם פקק לחיץ (500 ו - 750 מיליליטר), המתאים לספורטאים, לילדים ולאנשים שאוהבים לשתות מים.
  • נביעות מוגז – הסדרה המהודרת של החברה המציעה מים מינרלים בגזוז עדין, המוגשים בבקבוק זכוכית מעוצב וקומפקטי, המתאים לאירוח פרטי, למסעדות ולבתי קפה.
  • נביעות זכוכית – מים מינרלים יוקרתיים, המוגשים בבקבוק זכוכית מעוצב, המתאים לאירוח במלונות, מסעדות ובתי קפה.
  • נביעות משפחתי – בקבוק מינרלים בנפח של 1.5 ליטר, המתאים לשתייה בבית ומגיע באריזת שישייה או שמיניה.
  • נביעות 5 ליטר – מדובר בבקבוק מינרלים בנפח 5 ליטר עם פקק ברז ייחודי ומשטח יציב, המתאים לשימוש ביתי, לאירועים, לפיקניקים ולטיולים בטבע.

לסיכום, נביעות היא אחת מחברות המובילות לבקבוק, שיווק והפצה של מים מינרלים בישראל.

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון