על מים מינרלים ומים נטולי מלחים לתעשייה

תעשיית המים המינרלים היא שחקן מרכזי בתעשיית המשקאות. היקף שוק המים המינרלים העולמי הוערך ב-25.4 מיליארד דולר בשנת 2017 וצפוי לצמוח ב-CAGR של 6.2% מ-2018 עד 2023, על פי דו"ח חדש של Coherent Market Insights, Inc. מבחינה אזורית, אסיה פסיפיק היא מוקד הצמיחה הגדול ביותר וצפון אמריקה צפויה להיות עדה לירידה בנתח ההכנסות. אירופה תישאר שוק דומיננטי למים מינרליים כאשר להודו יש את הנתח הגדול של השוק.

סין צפויה להיות המדינה הצומחת ביותר במונחים של נתח הכנסות ו-CAGR מ-2018 עד 2023. תעשיית המים המינרלים העולמית היא שחקן מרכזי בתעשיית המשקאות. שוק המים המינרלים העולמי הוערך ב-25.4 מיליארד דולר בשנת 2017 וצפוי לצמוח ב-CAGR של 6.2% מ-2018 עד 2023.

מים נטולי מלחים

מים נטולי מלחים הם מים שטוהרו כדי להסיר מלחים מומסים ומינרלים אחרים, כגון נתרן או אשלגן. אנשים רבים מאמינים כי מים ללא מלח בריאים יותר ממי ברז מכיוון שהם אינם מכילים מרכיבים נוספים. אמונה זו נובעת מהעובדה שאנשים רבים מנסים להימנע מצריכת יתר של נתרן על בסיס יומיומי. עם זאת, ייתכן שזה לא המקרה עבור כולם.

אנשים מסוימים עשויים להזדקק ליותר נתרן בתזונה שלהם, ולכן הם לא צריכים לשתות מים ללא מלחים על בסיס קבוע. בנוסף, יש אנשים המאמינים ששתיית מים ללא מלחים עלולה להוביל להתייבשות מכיוון שאינה מספקת מספיק אלקטרוליטים לשרירי הגוף והלב לתפקוד תקין.

הגוף המיובש ינסה למשוך מים מתאיו כדי לייצר חיץ. תהליך זה נקרא אוסמוזה. המים היוצאים מהתאים יוחלפו בנוזל מהדם, שמותיר אחריו ריכוז של אלקטרוליטים, כולל נתרן וכלוריד. יותר הידרציה תגיע ממזון או משקאות שנוספו אליהם אלקטרוליטים אלו.

מים נטולי מלח הם פתרון לתעשייה, שתלויה יותר ויותר במים. הם לא רק טובים לסביבה, אלא יש להם גם יתרונות רבים אחרים. מאמר זה יראה לכם כיצד ניתן להשתמש במים ללא מלח בתעשייה. התעשייה צריכה להשתמש בכמויות אדירות של מים ובשל כך זה יכול לגרום לבעיות קשות עם הסביבה. מים נטולי מלח יכולים לעזור לפתור את הבעיות הללו מכיוון שהם אינם מכילים חומרים מזיקים שיגרמו נזק לסביבה או לבריאות האנשים.

ניתן להשתמש במים ללא מלח בתעשייה. חלק מהתעשיות משתמשות במים מומלחים מכיוון שהם ידידותיים לסביבה ומכיוון שהם יכולים להפחית את הסיכון לקורוזיה. נתרן כלורי יפגע בחלקים של מכונות כגון פלדה ואלומיניום, אשר יצטרכו להיות מוחלפים לעתים קרובות יותר אם הם יתכלו יותר מדי.

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון