עוברים דירה? כך תתקינו במהירות את בר המים הקיים שלכם

כשמגיע הזמן למעבר בפועל, אחרי כל התכנונים וההכנות, מגלים שהעבודה האמיתית רק מתחילה. ומה יותר מבורך מאשר זוג ידיים מקצועיות שיודעות לא רק להתקין בר מים, אלא לסייע בכל מה שקשור לפריקת הציוד והתקנתו במען החדש? הנה מה שצריך לדעת על סיועו של הנדימן בעת הובלת דירה.

 בין אם שוכרים מובילים מקצועיים או מקבלים סיוע מחברים – ישנם מספר צעדים שחשוב לנקוט בהם כדי להבטיח שהכול יעבור בצורה חלקה. בימינו כמעט אף אחד לא שותה מהברז בבית, ולרוב האנשים יש בר מים בבית. כחלק מהפרויקט של מעבר דירה, התקנת בר מים ע"י הנדימן לא רק מומלצת, אלא הכרחית כדי לחסוך בזמנים יקרים ובכסף. כיצד הנדימן יחסוך בכיס?

כיצד הנדימן עשוי לחסוך כסף למזמין השירות?

לא פעם, אנשים מנסים להתקין כל מיני מכשירים בעצמם למרות שאין להם באמת את הידע, הכישורים או הניסיון לעשות את זה. התוצאה? כמובן, תיקוני מכשירי חשמל במאות שקלים ולפעמים, המכשירים מתקלקלים באופן בלתי הפיך. בתורו, זה מה שיוביל בהמשך לרכישת מכשירים חדשים.

כאשר מזמינים איש מקצוע שמתמחה בהתקנת בר מים אפשר להיות סמוכים ובטוחים שההתקנה תבוצע בצורה נכונה. בממוצע, מחיר הנדימן להתקנת בר מים יכול לנוע בין כ-150 ₪ - 220 ₪. יש לציין, חלק מברי המים עשויים להיות מורכבים יותר להתקנה, לכן חשוב לברר את עלות ההנדימן ישירות מולו.

כמה עולה הנדימן להתקנות במעבר דירה?

רגע לפני שמזמינים התקנת בר מים ע"י הנדימן, או עבור כל התקנה אחרת, חשוב לערוך השוואת מחירים בין הנדימנים. בין סוגי העבודות השונות שהנדימן יכול לבצע, אפשר למצוא את הבאות:

סוג עבודה ע"י הנדימן

מחיר הנדימן

פירוט העבודה

התקנת בר מים פשוט

200 – 220 ₪ ומעלה

ללא קידוח

התקנת תמי 4

כ-150 – 200 ₪

כולל החלפת פילטרים

תיקוני שפכטל לאחר התקנת בר מים

כ-400 ₪

תיקונים קטנים בלבד

הדבקת קרמיקה בודדת או אריח בודד

כ-250 – 350 ₪

במקרים בהם יש צורך לפרק אריח עבור ההתקנה

איטום שיש במטבח

כ-350 – 450 ₪

במקרה בו נוצר סדק או רווח בין שיש לקרמיקה כתוצאה מההתקנה.

 

יש לצין, מחירים אלו מוגשים כהמלצה בלבד, חשוב לברר מחירי התקנת בר מים ישירות מול ההנדימן עצמו.

כיצד לאתר הנדימן מומלץ להתקנת בר מים?

כידוע, הרשתות החברתיות הן בד"כ המקור הכי טוב למציאת הנדימנים ואנשי מקצוע באופן כללי. יחד עם זאת, ההמלצה הכי חכמה היא לבדוק פורטלים בגוגל שמרכזים בתוכם את כל המידע על הנדימנים בפריסה ארצית. פורטלים אלו מאפשרים גם השוואת מחירים בין הנדימנים, אבל לא רק.

מעבר להשוואה מחירים להנדימן, הפורטלים בימינו הם מקור המידע הכי אמין בכל מה שקשור למציאת אנשי מקצוע. אפשר לחפש בהם ביקורות, דירוגים, למצוא אנשי מקצוע לפי אזורי מגורים ועוד. וככה מוצאים את איש המקצוע הנדרש.

 

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון