עין גדי

מי מינראליים מהווים אחוז ניכר ממי השתייה של תושבי ישראל כיום. על פי רוב מקורם ממעיין תת קרקעי. מים מינראליים הינם בעלי הרכב יציב לאורך זמן. מי עין גדי מתחילים דרכם כמי גשמים היורדים ומחלחלים אל האדמה, בין הסלעים. בדרכם אל המאגר התחתי סופחים מי הגשמים את המינראליים המצויים בסלעי המשקע. איכות ללא מגע יד אדם.

שימו לב להבדל הדק

מים מינראליים יכולים להיות שונים בהרכבם המינרלי ותלויים באדמה או בסלעים בה הם נמצאים ומהם הם סופחים את אותם המינרלים. כמובן שככל שמדובר על אזור נקי יותר כך יהיו נקיים הם עצמם מכל זיהום אפשרי.

כלומר, קיימת חשיבות למקור המים המינראלי. חשוב לציין כי כל מים מינראליים אינם עוברים שום טיפול, למעט סינון במידת הצורך. כל תהליך ההפקה והאריזה שלהם, עד לשלב בו הפקק נפתח, נעשה ללא מגע יד אדם. אם הרגשתם טעם שונה בין סוגי המים המינראליים הקיימים בשוק, זאת משום ההרכב העדין המשתנה של המינרלים המצויים בהם.

חובת המצוינות דורשת התייחסות מסוימת לנושא

כאמור, על מנת שמים מינראליים אכן יהיו ראויים להיקרא כך, עליהם לעמוד בכמה קריטריונים: מי עין גדי עושים כל מאמץ על מנת להצליח ולעמוד בקריטריונים אלו: המים נשאבים היישר מהמקור הטבעי – מעיינות ים המלח העשירים במינרלים, המים אינם עוברים טיפול מיוחד, נארזים תחת סטנדרטים של ניקיון גבוהים במיוחד ואינם באים במגע יד אדם.

התהליך

מרגע השאיבה ועד לרגע סגירת הבקבוק בפקק - הינו מהיר, וחשוב כי יציבות המים, באשר לכמות המינרלים, תהייה מדויקת ומותאמת לתנודות טבעיות במסגרת מסוימת ולאורך זמן, על מנת שהמים ישמרו על עושרם ועל ערכם התזונתי גם כאשר יגיעו אל בית הצרכן.

מי עין גדי נשאבים ממעיין הרחוק מכל ישוב, חקלאות ותעשייה ולכן מהווים מקור מים מינראליים נקי במיוחד ואיכותי. אזור בו קיימים מעיינות מים מינראליים נחשב איכותי כאשר ידוע כי במקום לא התמקמה תעשייה גם בעבר ולא רק בהווה היות ומדובר על ספיחה של חומרי פסולת במידה והוזרמו לקרקע.

אזור עין גדי ידוע במרחב הנקי מכל עשייה בתחום, באזור המעיין, גם בעברו. במקרה זה מדובר על מחזור זרימה שעשה דרכו מהרי יהודה ועד לאזור ים המלח. החלחול של המים באזור עין גדי הסלעי היה איטי ולכן א?פשר גם את ניקיון המים וגם את ספיחת המינרלים מסלעי המשקע במקום.

התוצאה

התוצאה היא נביעה של מי עין גדי זכים מבין הסלעים המסננים, ללא קידוח, ללא מאמץ של שאיבה מיותרת, ללא חפירה ופגיעה באזור. המים מועברים על ידי כוח הכבידה בלבד אל מפעל מי עין גדי ללא מגע אדם. עקב כך מדובר על מים זכים בעלי הרכב מינרלי יוצא מגדר הרגיל, אשר מאופיין בטעם איכותי לכל הדעות.

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון