מי עדן בר - בר מים - מיני בר

חברת מי עדן מציעה מספר דגמים של מי עדן בר שהוא למעשה בר מים חם/קר חשמלי המאפשר הכנה קלה ומהירה של שתיה חמה או שתיה קרה 24 שעות ביממה.

להזמנת מי עדן בר - לחץ כאן!

עדן קלאסי

עדן קלאסי - בר מים חם/קר חשמלי הינו מתקן מים מינרלים עומד קלאסי, המאפשר הכנה קלה ומהירה של שתיה חמה או שתיה קרה 24 שעות ביממה.

הבר החשמלי מגיע עם מתג ויסות טמפרטורת המים הקרים לפי הצורך. הברזים ממוקמים בגובה אידיאלי לנוחות אופטימלית של המשתמש. לבחירתכם בר אואזיס בשלושה גוונים: אפור,כחול ולבן.

עדן מנג'ר - מתקן מים למשרד

מתקן מים מינרלים עומד יוקרתי למשרד, המאפשר הכנה קלה ומהירה 24 שעות ביממה של שתייה חמה או שתייה קרה עם מתג לויסות טמפרטורת המים הקרים. אידאלי כמתקן מים מינרלים למשרד, ומכיל גם תא קירור צמוד לכיבוד קר. בר המנג'ר הינו מתקן מים המתאים במיוחד למשרדים קטנים בהם אין מקום למקרר גדול, וניתן להסתפק במקרר שבמתקן.

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון