היתרונות של בר מים על פני החלופות

נראה שבכל יום מופיעים בעיתון מחקרים אחרים- פעם אחת נאמר לנו שבריא לצרוך מוצר מסוג מסוים ושבוע לאחר מכן נאמר לנו שלא מומלץ לצרוך את אותו המוצר עליו המליצו שבוע לפני, אין ספק שהמסרים המשתנים עשויים לבלבל.

אחד התחומים עליהם אין עוררין הינו נושא המים- הצורך לשתות כמות רבה של מים בכל יום (בין 2-3 ליטר ליום) והיתרונות של רכישת בר מים לבית העסק או לבית על פני כל האפשרויות האחרות- ביניהן- שתיית מים מבקבוקים, שתיית מי ברז, שתיית מים באמצעות מסנני מים שונים וכו'.

זו לא רק הכמות של המים- זו גם האיכות

חשוב לציין כי לא מספיק רק לשתות מים ויש להקפיד שהמים יהיו איכותיים ונקיים. מי ברז למשל, מכילים חומרים רבים שאינם בריאים כמו למשל- מתכות שונות, אבנית, חול, טעמי לוואי וכו'. מים איכותיים ונקיים הינם חשובים ביותר משום שהם מונעים מגופינו להתייבש, מאפשרים לגוף להתפתח באופן תקין, מונעים מחלות, שומרים על לחץ דם תקין, שומרים על רמת אנרגיה גבוהה ומצב רוח טוב, מסייעים במניעת ראש ועייפות, מסייעים לחילוף החומרים, תורמים לתחושת שובע ועוד.

כיום ניתן לצרוך מים נקיים באמצעות רכישת בקבוקי מים מינרליים או רכישת מערכות סינון למים. שתי האפשרויות הללו בעייתיות משום שבמידה ובוחרים לרכוש בקבוקי מים מינרליים יש לסחוב אותם עד הבית- פעולה שעשויה להפוך למסובכת יותר במידה וגרים בקומה גבוהה וללא מעלית. כמו כן, מדובר על השקעה כספית גבוהה- חישבו על כך- אם הצריכה המומלצת נעה בין 2-3 ליטר ביום לאדם, תזדקק משפחה של 4 נפשות ל- 8-12 ליטר מים ליום אחד!

החיסרון של רכישת המסננים הוא שכאשר רוכשים מסנן יש לתחזק אותו באופן שוטף ובהתאם לסוגו. חשוב להחליף את המסנן מידי תקופה משום שלאחר שימוש ממושך פוחתת יעילותו (הסיבה לכך היא ששטח הפנים ושטח המגע הדרושים קטנים עם חלוף הזמן). כמו כן, חלק מהמסננים דורשים החלפה של נורה UV ובמידה והעוצמה של הנורה לא חזקה מספיק המסנן אינו מבצע את עבודתו בצורה תקינה ולא ניתן לדעת משום שהנורה דולקת וכו'. בשל הסיבות הללו ובשל סיבות נוספות מומלץ לבחור בבר מים.

בר מים ואתם מסודרים - כל היתרונות של המים הצלולים

לא לכולנו קל לשתות את כמות המים המומלצת וודאי לא קל לנו לשתות מספיק כשאנו נמצאים בימים לחוצים ושוכחים מהצרכים של גופינו אך באמצעות מים נקיים, קרירים ונגישים יהיה לנו קל יותר להגיע לכמות המים הדרושה לנו.

קיומו של בר מים במשרד או בבית יחסוך את הצורך לרכוש בקבוקי מים, לשלם עבורם, לסחוב אותם וללכת למחזר אותם עם תום השימוש. בר מים הינו טכנולוגיה חדישה ומוצלחת שאינה דורשת השקעה רבה מצד המשתמש- אין צורך לבצע הערכות מוקדמות והמכשירים המגוונים מתאימים לכולם. מעבר לזאת, ניתן לשלוט בטמפרטורת המים הרצויה, לא צריך לחכות עד שהמים ירתחו והמכשיר מכיל מנגנון ביטחון אשר שומר על המשתמש מפני מים רותחים.

אם לא די בזאת, ניתן לרכוש מגוון סוגי בר מים ולהתאים את המכשיר לעיצוב המקום. כדי לבצע בחירה נכונה מומלץ לסמן את המידות של המקום בו מעוניינים להניח את בר המים ורק לאחר מכן לבצע את הרכישה. כמו כן, ניתן לבחור בין מיני בר רצפתי או מכשיר מיני בר שאפשר להניח על גבי השיש. במידה ואתם שומרי שבת תוכלו לרכוש מיני בר שמכיל מנגנון הפעלה עצמי. פרטים נוספים שיש לבדוק לפני הרכישה הינם- שנות האחריות של המכשיר, האם יש לו תו תקן, מחיר המכשיר וכו'. יש לציין כי מומלץ לרכוש בר מים שאינו יקר ואינו זול באופן קיצוני.

עשו את הבחירה הנכונה ושתו לרוויה!

באמצעות בר מים איכותי, מעוצב ונוח לשימוש תוכלו לשמור על הגוף והנפש שלכם ושל בני ביתכם וליהנות ממים איכותיים לכל אורך השנה בלי להשקיע מאמצים. אם לא די בזאת, יסייע לכם בר המים לבצע חיסכון בהוצאות משום שרכישת בקבוקי מים באופן שגרתי תצטבר לסכומים גבוהים יותר מאשר רכישת בר המים ואם לא די בזאת, אפילו לא תצטרכו למחזר.

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון