בר מים לעסקים ולמשרד

בתור בעל עסק אתה וודאי מכיר את הימים הללו בהם אין לך דקה לעצמך- אתה נע בין פגישות, מדפיס מסמכים ומיילים, מבצע מטלות, מנסה לעמוד בזמנים ולא מספיק לנוח, ועדיין- גם בימים הקשים הללו חשוב שתדאג לעצמך. הדאגה באה לידי ביטוי במגוון דרכים- חשוב לישון טוב, חשוב לאכול טוב ובין היתר חשוב גם להקפיד על שתיית מים במהלך היום.

כולם יודעים שחשוב לשתות מים- הרי אנו שומעים זאת כל הזמן אך לא כולם מבינים עד כמה החשיבות גבוהה- המים מהווים כ- 60% מגוף הגבר וכ- 50% מגוף האשה וצריך לשתות בין 2-3 ליטר מים ביום ולהקפיד לצרוך מים נקיים.

שתיית מים מסייעת לנו לשמור על הבריאות- מפחיתה את הסיכון לסבול מלחץ דם גבוה, לסבול מאבנים בכליות, צרבת, מיגרנה, סרטן ועוד וחיונית לתפקוד הפעילות הפיזיולוגית והפעילות המטאבולית. כמו כן, מסייעים המים בשמירה על העור, מסייעים לנו לחוש שובע ועוד.

לעורר את העסק עם כוס מים

תוכל ליהנות ממים צלולים ונגישים באמצעות רכישת בר מים והצבתו במשרד. מתקן מים לעסק יאפשר לך ולעובדי המשרד לעבוד בצורה טובה יותר, לשמור על ערנות, לחסוך כסף, לא לבזבז זמן, ליהנות ממים חמים ללא המתנה ולא תצטרכו להיסחב עם בקבוקי מים או לשתות ממי הברז באין ברירה (מי הברז עלולים להכיל חומרים שאינם בריאים).

מעבר לזאת, יסייע מיני בר ללקוחות של המשרד. לקוחות רבים מגיעים לאחר נסיעה ארוכה, לא כולם מגיעים מהבית ולא כולם מסתובבים עם בקבוקי מים. הצבת מיני בר במשרד תאפשר לכל מי שחש צמא לגשת אל המכשיר ולקבל כוס מים צלולים במהירות.

כאשר משתמשים בבר מים ניתן לשלוט בטמפרטורה של המים כך שניתן לקבל מים קרים או מים חמים במהירות. אין ספק כי הגשת כוס מים קרירים באמצע אוגוסט או קבלת כוס תה בחודשי החורף תגרום ללקוחות להרגיש נעים יותר כאשר הם מגיעים אל המשרד.

איך לבחור את בר המים המתאים?

תוכל לבחור בין מגוון סוגים, עיצובים וגדלים של בר מים ומומלץ לבחור בבר מים שמתאים לעיצוב ולצרכים של בית העסק- תוכל לבחור בבר מים גדול או בבר מים קטן בהתאם לכמות העובדים וכמות הלקוחות. לא משנה באיזה בר מים תבחר הקפד לבדוק שהמתקן מכיל מסננים, עומד בדרישות התקן, מכיל חלקי חילוף מקוריים, מגיע עם אחריות וכו'. כמו כן, מומלץ לבחור בבר מים שמתאים לצרכים של עובדי המשרד. ניתן למצוא בר מים שמכיל פונקציות שונות- אם עובדי המשרד נוהגים למלא בקבוקי מים מומלץ לבחור במתקן בעל גישה נוחה. כמו כן, רצוי לבדוק האם המזיגה קלה, האם ניתן למזוג בהתאם לזמן הלחיצה או בהתאם לכוס שהוגדרה מראש, האם הבר מכיל מנגנון של חסכון בחשמל ועוד.

כוס המים נמצאת תמיד בהישג יד

באמצעות מתקן מים לעסק תוכל ליהנות ממים טריים ואיכותיים בטמפרטורות שונות באופן שגרתי- דבר שיסייע לך ולעובדי המשרד לצרוך כמות מים גבוהה יותר ולשמור על הבריאות. ככל שהבריאות תהיה טובה יותר וכאבי הראש אשר עלולים להיות תוצאה של חוסר שתייה יפחתו- תהיה העבודה טובה יותר. כמו כן, יסייע בר המים ללקוחות שלכם ויאפשר להם להרגיש קצת יותר "כמו בבית" כאשר הם מגיעים למשרד ואם לא די בזאת תהיה תחזוקת בר המים פשוטה והמכשיר יחסוך כספים ויאפשר לכל הנמצאים במשרד להפחית את השימוש בבקבוקים כך שהוא יסייע בשמירה על הסביבה.

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון