טכנולוגיית אוסמוזה הפוכה

בשנים האחרונות הפכה שיטת אוסמוזה הפוכה לטכנולוגיה הטובה ביותר לטיהור וסינון מי שתייה. מדובר במערכת הפועלת בשיטה ייחודית של לחץ אוסמוזי המסנן רעלנים וגורמים מזיקים המצויים במי השתייה שלנו.

שיטת האוסמוזה ההפוכה משמשת לא רק את המשק הפרטי הביתי בישראל, אלא גם את המשק התעשייתי בישראל ומבטיחה לצרכנים מי שתייה באיכות גבוהה, ללא טעמי לוואי, צבעים ומומסים מזיקים למיניהם.

מהי שיטת האוסמוזה ההפוכה?

אוסמוזה הפוכה היא שיטה ייחודית לטיהור מים המכונה גם בשם הלועזי "היפרפילטרציה". מדובר באחת מטכניקות הסינון הטובות ביותר בשוק, המאפשרת להוציא חלקיקי מזעריים בגודל של יון מתוך המים. תהליך טיהור מים, הנעשה בשיטת האוסמוזה ההפוכה מתבצע כך: תחילה מי הברז המצויים בצנרת הביתית עוברים דרך ממברנה מיוחדת המסננת את החלקיקים המזהמים הנותרים בקרום, בעוד המים הנותרים הינם נקיים, טהורים, בריאים וראויים לשתייה, לבישול ולשימושים אחרים.

למה משמשת שיטת אוסמוזה הפוכה?

מערכות אוסמוזה הפוכה משמשות למטרות שונות, לרבות:

  • טיהור מים במשק הביתי - מסנן מים הפועל בשיטת האוסמוזה ההפוכה משמש את המשק הביתי הפרטי למטרות טיהור מי השתייה בצנרת הביתית.

אופן הפעולה של מסנני אוסמוזה הפוכים

מסנני אוסמוזה הפוכים פועלים בשלושה שלבים:

  • בשלב הראשון - מי השתייה עוברים דרך מסנן כימי, האמון על מניעת כניסתם של חלקיקים גדולים.

באילו גורמים מזיקים המצויים במי השתייה שלנו מטפלת מערכת אוסמוזה הפוכה?

מערכת התפלה הפועלת בשיטת אוסמוזה הפוכה מונעת את חדירתם של הרעלנים הבאים אל תוך מי השתייה שלנו: חומרים כימיים, מתכות כבדות, תרכובות אורגניות רעילות, אסבסט (המצוי בצינורות המים), מלחים, כלור ופלאוריד הנמצא במים.

מהו חסרונה העיקרי של מערכת האוסמוזה ההפוכה?

חסרונה העיקרי של מערכת האוסמוזה ההפוכה הוא כי בהליך האוסמוזה רק 25% מן המים הינם מטוהרים וראויים לשתייה בעוד שאר המים הולכים לאבדון.

לסיכום, אם ברצונכם להיות בטוחים באיכות מי השתייה שאתם מספקים לילדיכם ולמשפחתכם הצטיידו במערכת סינון מים בשיטת אוסמוזה הפוכה.

חוזרים לשתות נביעות: מים מינרלים מהטבע

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן ואודות המוצרים אותם הן מציעות. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון